Misafir Koltukları Fileli GLS-02

Gala U Ayaklı Fileli Bekleme ve Misafir Koltuğu

280 + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları

KOD :GLS-02

Fiyat : Tl 280 + KDV

Hem görselliği hem tekniği hem de rahatlığı sağlayacak olan bir bekleme koltuğu mu arıyorsunuz? Mesela daha önce pek az yerde görülmüş olsun ve insanlar bu ürünü sadece sizde tatmış olsun işte bu ürün GLS-02 teknolojinin tüm sınırları zorlanmış ve bir koltuğa atfedilebilecek olan tüm özellikler verilmiştir. Bu sayede koltuğun görünümünde bile insanları ilk görüşte kendine hayran bırakacak bir yapısı vardır. insanlar bu ürünü kullanırken ilk önce portatifliğine ardından da vücutları ile büyük uyum içinde oluşuna dikkat çekiyor. Bu ürün tam anlamı ile insanları kendilerine çekmek için üretilmiş denilse yalan olmayacaktır. Çünkü istenilen istenmeyen bir koltuğa verilebilecek son teknolojik tasarımların hepsi toplanmıştır.

Teklif İste
ofis koltukları
ofis koltukları
ofis sandalyeleri
ofis eşyaları
ofis masaları

Relax L Ayaklı Fileli Bekleme ve Misafir Koltuğu

KOD:RX-06

Fiyat : Tl 680 + KDV

Uzmanlar tarafından önerildiği gibi suni deri yerine kaliteli kumaş ile üretilmiş olan dinlenme koltukları insanların daha fazla rahat etmesini sağlamakta ve onların dinlenme koltuğunda geçirdiği zaman uzun olmasına rağmen sanki çok kısa bir süre burada oturuyormuş hissine kapılmalarını sağlamaktadır ki bu uzun bekleme süreleri için gayet iyi bir kandırma yöntemi sağlayabilir size çünkü insanlar bir süre sonra diğer işlemlerini düşünerek sırasını bırakıp terk edebiliyor. İşte RX-06 size konforlu bir dinlenme imkanı sağlayan geniş koltuk yapısı sayesinde müşteri kaybını önleyecektir. İnsanlar o kadar rahat edecek ki sıralarına hiçbir sorun olmadan uzun kuyruklar beklemek zorunda olsa bile bu konforlu dinlenme koltuğu sayesinde katlanacaklar.

Teklif İste
Video

Relax L Ayaklı Fileli Bekleme ve Misafir Koltuğu

KOD:RX-06-B

Fiyat : Tl 0 + KDV

Kendinizi yoğun iş stresinden sonra izin aldığınız bir günde de gidip faturalar ile uğraşırken bulursunuz ki bu durum sizi zaten iş stresinden  bitap düşmüş olan bedeninizin iyice sarsılmasını sağlar ki bir sonraki gün iş yerine geri dönecek olan kişi ne kadar dinlenme imkanına sahip olur orası meçhuldür. Ancak dinlenme salonunda oturmuş olduğunuz koltuk RX-06-B ise hiç dert etmeyin. Çünkü bu koltuk sadece saniyeler içerisinde size tüm yorgunluklarınızı unutturacak kadar etkilidir. Ayırt edici en büyük özelliği ise fıstık yeşili renginin beyaz ile buluşmasından doğan muhteşem görüntüsü ve bunun yanında oturduğunuz andan itibaren sizi başka bir ortama taşıyan o inanılmaz histir.

Teklif İste
Video

Fileli Bekleme Misafir Koltukları - RX-05

KOD:RX-05

Fiyat : Tl 720 + KDV

Yaslandığınız zaman belinizi kavrayarak bel boşluğunuzu doldurduğunu hissettiğiniz o muhteşem derecede üretim harikası olan dinlenme koltuğunu mu arıyorsunuz? Çok fazla uzaklarda aramanıza gerek yok. Çünkü o RX-05 ile aynı özelliklere sahip ve kaliteli kumaşlar ile üretilmiş olduğu için kesinlikle o sahte kumaşların size vermiş olduğu terleme hissine yakın yapışma hissini yaşatmaz ve size diğer koltuklardan daha iyi bir his yaratır. Özellikle kalkış anınızda koltukların sizde bırakmış olduğu kaliteli kumaş ve sıradan bir kumaşın farkına varmış olacaksınız. Ayrıca suni derilerin sizde bırakmış olduğu o terleme hissini de vücudunuzdan uzaklaştırmış olur. Bu sayede sıcak yaz ayında bile terleme gibi bir dert ile karşı karşıya kalmazsınız.

Teklif İste
Video

Relax U Ayaklı Fileli Bekleme ve Misafir Koltuğu

KOD:NTB-22

Fiyat : Tl 0 + KDV

Fileli koltukların terletmeme özelliği tamam da bunu herkes biliyor. Bu koltukların başka özelliği yok mu diye merak ediyorsanız gerçekten haklısınız. Çünkü bu kadar teknoloji ile özel yapım bir dinlenme koltuğunun bunun ile sınırlandırılması onu diğer koltuklar ile aynı seviyeye indirmek olacaktır. Bu neden ile onun en üstün özelliği olan stres arındırıcı yani terapi etkisini hiçe saymış oluruz ki bunu NBT-22 için uygulamak ona büyük bir haksızlık olacaktır. Bu koltuğun sakinleştirici etkisinin koşturmacaya sahne olan şehir hayatındaki yeri nasıl yadsınabilir ve koltuğa haksızlık edilebilir ki. Bu koltuk daha üretim anından itibaren tam bir mimari ile ince ince tasarlanarak hayata geçirilmiştir.

Teklif İste
Video

Fileli Bekleme Misafir Koltukları - MG-02

KOD:MG-02

Fiyat : Tl 1.950 + KDV

Fileli oluşu sayesinde insanları terletmeyen aynı zamanda vücutları ile de uyum içerisinde olan MG-02’ye uyarlanmış olan koltuk özelliklerini duyunca bunların sadece bir bekleme koltuğuna verilmiş olduğuna inanamayacaksınız. İnsan kaburga sistemini andıran ön yüzü ve siyah kolçakları insanları parlament mavinin yansımasını çok iyi sunuyor. İnsanlar sadece bir süreliğine sıra beklerken zar zor oturmuş oldukları bu koltukta sadece birkaç saniye içerisinde bile kendisine masaj yapılmış hissi ile tüm dertlerini koltuğa bırakarak kalkar ve bu sayede diğer gideceği yerlere daha hızlı ulaşmak ile kalmaz aynı zamanda gün boyu daha enerjik tavırlar sergiler yani bu koltuğun eğer hayata olan etkisini görmek istiyorsanız sadece bir kere deneme amaçlı oturmanız yeterlidir.

Teklif İste
Video

Fileli Bekleme Misafir Koltukları - NV-03

KOD:NEV-03

Fiyat : Tl 640 + KDV

Bankada, bir ofiste iş toplantısı ya da bunun gibi bir yerde kendinizi huzur içerisinde hissetmenizin size vereceği paha biçilemez duyguyu biliyor musunuz? Mesela bu yerlerden bir tanesinde dinlenme koltuğunda otururken birden koltuğun size vermiş olduğu görüntü ve rahatlık sayesinde kendinizi kumsalda dinlenirken hayal ediyor olmanız size çok uzak geliyor olabilir ama NV-03’ü deneyen kişiler bu hissi tıpkı sizin gibi banka gibi bir alanda otururken tatma imkanına sahip oluyor. Çünkü dinlenme koltuğunun etkisi insanın tüm vücudunda hissedilmeye başladığı andan itibaren kişi zaten bir anda hayallerinin ortasında kendisini sanki gerçekmiş gibi bulabiliyor ve bu hazzı her zaman tatmak istiyor. Çünkü şehrin yorucu havasından uzaklaşmış oluyor.

Teklif İste
Video

Fit U Ayaklı Fileli Bekleme ve Misafir Koltuğu

KOD:FT-010

Fiyat : Tl Lütfen sorunuz

Firmanıza, hastanenize ya da konferans salonunuza alacağınız bekleme koltuklarının ne kadar kullanışlı ya da konforlu olmasına özen gösterirsiniz. Mesela bazen duvarlarınızda bazen de koltuklarınızda kullandığınız renkler çalışanları sakinleştirir ve daha düzenli çalışmalarına yardım eder. Müdürlerin iş yeri dizaynı yaparken konferans salonu ve çalışılan mekanlara çok sık kullandırdığı renk kırmızıdır. Ancak bunu çok abartılı bir şekilde koymaktan ise daha fazla serpiştirilmiş bir şekilde koymaktadır. FT-010’da müdürlerin iş dizaynı yaparken en sık kullandığı renklerden bir tanesi olan kırmızı ile üretilmiş ferahlığın yanı sıra dinginlikte getiren çok iyi bir koltuktur ve şimdiye kadar hiçbir şikayet almamasının yanı sıra beraberinde ek siparişler de getirmiştir.

Teklif İste
Video

Fit U Ayaklı Fileli Bekleme ve Misafir Koltuğu

KOD:FTB-018

Fiyat : Tl 535 + KDV

İş yerinde koyu renkler kullanmayı seven ancak artık siyahtan da bıkan ve bir ton daha açık bir renge yönelmeye karar veren firmaların akın etmiş olduğu koltuk renkleri arasında yer alan gri ve beyaz kolçaklı sandalyelerin görsellikleri özellikle muhteşem ama bu ürünü alacak olan kişiler sadece sandalye rengine aldanmamalı ve bunun ile birlikte duvar renklerinde de mutlaka değişime gitmelidir. Bu değişimin çok zor olduğunu düşünmeyin aradığınız ürün FTB-018 ve bu dinlenme koltuklarını patlatacak olan duvar rengi sayesinde başka hiçbir işlem yapmadan koltuklarınız sayesinde alanın görünümünde farklılık yaratacaksınız. Ayrıca bu koltuklar sadece renginden dolayı değil müşterilerin yoğun beğenileri üzerine üretilmeye devam edilmektedir.

Teklif İste
Video

Bella U Ayaklı Fileli Bekleme ve Misafir Koltuğu

KOD:BLA-082

Fiyat : Tl 0 + KDV

Fizik tedavi bölümünde çalışan bir doktor iseniz hastalarınızın sağlığını sadece muayne sırasında değil sizi beklerken de düşünür ve buna uygun olan bekleme koltuklarından seçmeye çalışırsınız. Hastalarınızın rahat etmesi için özel olarak tasarlanmış olan ve bel kıvrımlarını kaplayarak çektikleri ağların dinmesine yardımcı olan BLA-082 fizik tedavi doktorları tarafından da kullanılan mükemmel özelliklere sahip bir bekleme koltuğudur. Aynı zamanda bu bekleme koltuğunda bulunan kolçaklar kişinin bel problemi nedeni ile oturduğu yerden kalkamaması gibi durumlarda da buralara tutunmasını sağlayacak. Fizik tedavi uzmanlarının en çok önermiş olduğu bekleme koltuğumuz sizin sıcak havalarda terlememeniz için de özel bir yapıya sahiptir. İstenilen tüm özellikleri ve dekoratif kullanımı da bünyesinde bulundurmaktadır.

Teklif İste
Video

Diva U Ayaklı Fileli Bekleme ve Misafir Koltuğu

KOD:DV-006

Fiyat : Tl Lütfen sorunuz

Koşuşturma ile geçen o büyük şehir havası en son ya bir postanede kendinizi fatura yatırırken ya da bir bankada işlemlerini halletmek ile meşgulken size yapmış olduğu tüm yoruculuğunu gösterir. Aslında insanlar gün boyu oradan oraya derken ne kadar yorulduklarının farkına varmazlar. Ancak banka koltuğunun rahatsızlığı yüzünden tüm yorgunlukları vücutlarına hücum eder ve oturdukları yerden kalkmaz istemezler. Halbuki oturdukları banka koltuğu DV-006 kadar kaliteli bir bekleme koltuğu olsa insanlar tüm gün çektikleri sıkıntıları bir kenara bırakacak ve banka sırasında beklediği o 5 dakika da tüm yorgunluklarını o muhteşem rahatlığa sahip olan koltuğa bırakarak kalkacaklar. Tabii her bankada  bu koltuklara sahip olunmasa da bazı bankalar müşterilerinin rahatını ön planda tutmaktadır.

Teklif İste
Video

Elit U Ayaklı Fileli Bekleme ve Misafir Koltuğu

KOD:ELT-03

Fiyat : Tl 330 + KDV

Fileli koltukların renkleri klasik siyah ya da beyazdır. Ancak bu renkler artık bazı insanların içini sıkar ve uzaklaşılması gereken renkler olarak görülmeye başlanır. Aynı konfor ve özelliklere sahip olan yeşil renkli bir fileli koltuğa sahip olmanız çok zor mu? Tabii ki hayır. Çünkü sizin için geliştirilmiş ELT-03 sunduğu konfor ile koltukta oturmuyor hissine kapılmanızı sağlar ve diğer koltuklardan farklı olan rengi sayesinde sizi karamsarlıktan uzaklaştırır. Eğer konforlu bir koltuğun yanında farklı tercihlere seslenen bir koltuğa da sahip olmak istiyorsanız bu ürün sizin için biçilmiş kaftan oluyor. Bu ürünü koyacağınız ortamın ise sahip olduğu tatlı yeşili sayesinde renklenmemek gibi bir şansı yok.

Teklif İste
Video

Regal U Ayaklı Fileli Bekleme ve Misafir Koltuğu

KOD:RG-04

Fiyat : Tl 0 + KDV

Klasik iş yerleri dinlenme koltukları ve bunun gibi çeşitli alanlar artık insanları dinlendirmekten ise yoruyor. Çünkü artık her şey çok sabit ve her işletme örnek bir ürün üzerinden birbirini takip ediyor. Çünkü o ürünün fiyatı oldukça uygun oluyor. Aslında gerçek bir işletmenin her ne kadar bunu düşünmemesi gerekiyor olsa bile maalesef tüm işletmeler bu klasik örneği taşıyor ta ki bir işletme o mükemmel şaheser RG-04’ü fark edene kadar bu muhteşem koltuk sayesinde insanlar istedikleri şık tasarımın yanında müşterilerine de kendileri ile eşit oran da konfor sağlama imkanına sahip oluyor ve bu sayede onlara ne kadar değer verdiğini kanıtlayarak sadakatlerini kanıtlamış oluyorlar.

Teklif İste
Video

Choose U Ayaklı Fileli Bekleme ve Misafir Koltuğu

KOD:COOH-03

Fiyat : Tl 820 + KDV

Müşteri odaklı düşünen bir firmanın kendisi ile görüşmeye gelen kişileri de düşünerek hareket etmesi gerekir. Dolayısıyla da kişilerin kendilerini bekledikleri bekleme salonlarında bitsin artık bu sıra dedirtmekten ise firmanın özel braşörlerini incelerken kendilerini bulmalarını sağlamalıdır. Bunu yapmanızın aslında çok basit yöntemleri vardır ki bunun bir tanesi de firmanın size göstermiş olduğu yoğun ilgidir. İnsanlara bekleme sırasındayken onları rahat ve önemli hissettirecek detaylar sunmalıdırlar. Mesela altlarında oturdukları koltuk CH-003 ve ellerindeki bir çay fincanı içindeki çayı yudumlarken firmanın başarılarını incelemelidir ki bu durum sıkıcı bir bekleme halinden insanları başka bir ortama taşısın ve sanki evlerindeymiş edası ile bekleme anlarını fark etmesinler.

Teklif İste
Video

Blanco U Ayaklı Fileli Bekleme ve Misafir Koltuğu

KOD:B-312

Fiyat : Tl 620 + KDV

Misafirlerinizi rahat ettirmek üzerine odaklanarak tasarlanmış olan bekleme koltukları sayesinde sizi ziyarete gelen insanlar gibi, hastalarınızı, iş anlaşmalarınızı imzalayacağınız kişilere kadar pek çok önemli kişiyi misafir etmenizi sağlayacak olan koltukların en az sizin kullandığınız koltuklar kadar ortopedik ve rahat olması gerekmektedir ki insanlar sizin ile görüşmek ve bu koltuklardan kurtulmak için can atmasın.  İşte bunu sizin için sağlayacak ve çok dolu olduğunuz bir günde randevu için sizi sıkıştıracak insanları alıkoymaya yardımcı olan B-312 tercihiniz sayesinde  misafirlerinizin beklemesini daha konforlu bir hale getirmek ile kalmayacak. Ofisinizin ya da hastanenizin dekorasyonuna da katkıda bulunacaksınız. Henüz alacağınız koltuğa karar vermediyseniz uygun fiyat ile sahip olabileceğiniz bu misafir koltuğunu düşünebilirsiniz.

Teklif İste
Video

Omega U Ayaklı Fileli Bekleme ve Misafir Koltuğu

KOD:MG-04

Fiyat : Tl 1.950 + KDV

Sırt bölgenizin tamamını kavrayacak ve aynı zamanda belinize de uyum sağlayabilecek gelmiş geçmiş en rahat koltuk olan MG-04 ile daha önce hiç karşılaştınız mı? Bu koltuğun tadına bakma lüksünü kazanan insanlar sıraları gelmesine rağmen koltukta oturabildikleri kadar fazla oturmaya devam etmektedir. Bu sayede de kendi iş yerlerine gelen özel misafirleri için de hemen bu koltuklardan alarak onların tüm dertlerini toplantı başlayana kadar atmalarını sağlar. Ardından ise daha başarılı toplantılara imza atıldığı görülür. Eğer özel misafirlerinizin olumsuz düşüncelerden arınarak sizin ile toplantıya girmesini istiyorsanız. Evet, en doğru tercihiniz bu koltuk olmalıdır. çünkü sizde yarattığı o stres arındırma terapisini misafirlerinize de uygulamaktadır.

Teklif İste
Video

Nefil U Ayaklı Fileli Bekleme ve Misafir Koltuğu

KOD:Nefil02

Fiyat : Tl 4.400 + KDV

Özel tıp merkezlerinde daha fazla görülen farklı dekoratiflere sahip dinlenme koltukları sayesinde insanlar hiç bilmedikleri o konforlu koltukların tadına bakmaktadır. Bu sayede kendilerini daha özel hissettikleri tıp merkezlerinin yolunu tutmak onlar için daha mantıklı gelir. Çünkü diğer türlü hep bir hengame de yapılacak olan işlemler bu şekilde özel tahsis edilen hemşireniz sizin ile ilgilenir ve siz özel konforlu koltuğunuz NEFİL-02’nin tadını çıkartmaya devam edersiniz. Başka hastanelerdeki o bakımsız ve rahatsız koltukların size vermiş olduğu yorgunluğun vücudunuzdan çıkması zaman alırken bu koltuğun size vermiş olduğu rahatlık gece büyük bir rahatlık içinde uyumanıza yardımcı olur ve bu rahatlığı neredeyse birkaç gün boyunca çekersiniz.

Teklif İste
Video

Fulkrum U Ayaklı Fileli Bekleme ve Misafir Koltuğu

KOD:F-307

Fiyat : Tl Lütfen sorunuz

Hep sahip olunan o klasikler arasında sadece her yerde bulunan ürünleri mi sayarsınız yoksa renklerinin hep aynı olduğu ve hiç farklı renk tonları ile konforuna zarafet katılmaya çalışılan o misafir koltuklarını herhangi bir yerde fark ettiniz mi? Aslında F-307 gibi farklı tasarımlara sahip olan bir koltuğu daha önce herhangi bir yerde gördünüz mü? Bu kotluk gibi muhteşem bir görselliğe sahip olan ve ortama daha ilk girildiği andan itibaren göze çarpan muhteşem yapının fark edilmemesi ne mümkün.  Fark yaratan ürünler insanların aklında bulunduğu mekan ile birlikte yer edinir ve insanlarda iyi bir algı bırakır bu sayede firmanız ya da ürününüz hem rahatlığı hem de tasarımı ile dillerde dolaşır.

Teklif İste
Video
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik