Ofis Yönetici Koltukları NEFİL-2

Nefil U Ayaklı Fileli Bekleme ve Misafir Koltuğu

4.400 + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları

KOD :NEFİL-2

Fiyat : Tl 4.400 + KDV

Ofis ortamında daha çok ziyarete gelen misafirlerin oturulduğu o misafir koltuklarına da artık rağbet kalmadı ve bir üreticinin örnek olarak gösterdiği o muhteşem internet üzerinden çizim ile yapılan ve ardından dekoratif özelliklerine uygun rahatlıklar eklenilen dinlenme koltuklarından bir tanesidir NEFİL-02 ancak diğer koltuklardan çok farklıdır. Çünkü misafirler içinde bel desteğine ihtiyaç duyan kişilerin daha rahat yaşamasını sağlamaktadır. Belin boşlukta kalan kısmı dolduruluyor ve bu sayede de kişilerin bellerinde meydana gelecek ani hareket nedeni ile olan takıntılar en az indirilmiş olmaktadır. Sonuç olarak misafir diyerek bir kenara atmak olmayacak ve onlara da destek göstermek ve değer vermek zorunda kalacaksınız. Çünkü onlar sizin için değerli olmalıdır.

Teklif İste
ofis koltukları
ofis koltukları
ofis sandalyeleri
ofis eşyaları
ofis masaları

Fileli Ofis ve Yönetici Koltukları - Nefil

KOD:Nefil-1

Fiyat : Tl 6.000 + KDV

İnsanların genellikle rahatlarına düşkün olduğunu söylerler ama paraya kıymak konusunda da ellerinin ne kadar sıkı olduğu unutularak söylenmiş olan bir söz olabilme ihtimaline sahiptir bu söz. Çünkü insanlar ben rahatıma düşkünüm hep böyle gezerim ben rahatıma düşkünüm evime bakmam deme hakkınız yok. O neden ile buna göre davranın ve ilk önce kendi sağlığınızı düşünerek hareket edin  ve bunun için de yapmanızın gereken tek şey bir miktar paranızı kendiniz için konforlu ofis sandalyesi alacak kadar ayırıyorsunuz ve geri kalan parayı da isterseniz yine devamı olarak saklayın. Çünkü NEFİL-1 her ne kadar kibar olsa bile bugün böyle birine rast geldi deyip geçeceksiniz.

Teklif İste
Video

Fileli Ofis ve Yönetici Koltukları - Nefil

KOD:Nefil-1

Fiyat : Tl 6.000 + KDV


Size tıpkı bir dişçi koltuğunu andıran ancak oturduğunuz zaman kendinizden geçmenize neden olan tek bir koltuk biliyor musunuz? Pek bilmeyenler için açık söylemek gerekir ise bu koltuk NEFİL-1 adı ile geçmekte ve insanların sizi korkuttuğu o dişçi koltuğu sayesinde tüm her şeyi unutacak ve koltuğunuza odaklanacaksınız. Bu koltukta size vermesi gereken tüm hizmeti veriyor. Çünkü  boyun bölgesinden tutun alt bölgesine kadar koltuğun her yeri ayrı ayrı ayarlanabilmekte. Ayrıca sırt bölgesini istediğiniz kadar yatırıp hemen arkasından emniyetli olması için de kilitleme işlemi yapabiliyorsunuz. Bu işlem sayesinde istediğiniz kadar o şekilde kalabiliyorsunuz. İsterseniz öğle arasında gidin ve ardından gelip artan zamanınızda da burada dinlenin.

Teklif İste
Video
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik