Fileli koltuk B312

Blanco U Ayaklı Fileli Bekleme ve Misafir Koltuğu

620 + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları

KOD :B312

Fiyat : Tl 620 + KDV

B-312
Bulunduğu yere sabit olarak bulunan ve istediğiniz yere hareket ettirebilme özelliğine sahip olmadığınız aynı zamanda da  boyun bölgesindeki aparatı çıkartılmış olarak üretime sunulan teknolojik ürünü daha önce hiç görmediğinize emin misiniz? Çünkü şuan bahsettiğimiz evet sizin sadece sıradan bir ürün olarak algıladığınız ancak bizim devasa özellikler katarak bir sandalye diyemeyeceğimiz B-312 ‘den başka bir sandalye zaten olamaz. Çünkü her üreticinin bir ürününe ayrı bir önem gösterildiği bilinmektedir ve bu firma üreticileri de büyük ihtimal bu ürün üzerinde yoğunlaşmış ve özelliklerini bünyesine katana kadar pek çok deneme yapmışlar ancak sonunda istedikleri sandalyeye kavuşma imkanına sahip olmak ile kalmayıp bu ürünün yıldız olduğunun farkına varanlar için de özel indirimler uygulamışlar.

Teklif İste
ofis koltukları
ofis koltukları
ofis sandalyeleri
ofis eşyaları
ofis masaları

Fileli Ofis ve Yönetici Koltukları - Blanco

KOD:B309

Fiyat : Tl 680 + KDV

B-309
Rengi yapısı sayesinde insanlar farklı bir his yaratan ve her rengin tadına varmayı bilen insanların ofisine uygun olarak yapılmış olan bu muhteşem koltuğun kesinlikle size uygun olduğuna emin olabilirsiniz. Çünkü bu koltuğun özellikleri diğer koltuklardan tamamen farklı arka yapısı diğer koltuklara oran ile biraz daha sert. Bu neden ile de sert alanlarda daha rahat eden kişilere özel olarak üretilmiş olup tamamen kişinin zevkine bırakılmış bir tercihtir. Sadece direk koltuğa yaslanır yaslanmaz hafif bir sert yapının içine doğru akıp giden zamana kendinizi B-309 serimiz sayesinde kaptıracaksınız ve bu sayede de işleriniz içerisinde bir anda dalıp gideceksiniz. Ancak artık tüm işlerinizin daha rahat olacağı kesin.

Teklif İste
Video

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Blanco

KOD:B310

Fiyat : Tl 650 + KDV

B-310
Baş bölgesinde koca bir kütle ile başınızın sıkılıyormuşçasına bir hisse kapıldığınız o sert yapılı sandalyeleri sevmiyor olabilirsiniz ki bu sizin gayet doğal hakkınız. Ancak istediğiniz sandalyenin ne kadar sert ya da ne kadar yumuşak olacağını belirler iseniz size göre üretilecek olan ürünlerde de bozukluk olmaması sağlanmış olunur. Bu sayede de kendinizi apayrı bir dünya da bulursunuz. Mesela B-310 insanların isteklerine göre uyarlanabilen baş bölgesi olmayan ve sırt bölgesinde kaplama özelliğine ait bir sandalyedir ve sertlik derecesi kişi isteğine bağlı olarak değişim göstermektedir. İşte bu neden ile bu muhteşem derecedeki ürüne sahip olabilmeniz için hemen irtibata geçmeden sertliğini belirlemelisiniz ki isteğinize uygun olsun.

Teklif İste
Video
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik