Fileli Ofis Koltukları RX06

Relax L Ayaklı Fileli Bekleme ve Misafir Koltuğu

680 + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları

KOD :RX06

Fiyat : Tl 680 + KDV

Bazı koltuklar sadece kişiye özel olarak üretilmekte bazıları ise bir kitleye ancak bazı koltuklar toplumun geneline hitap edilmektedir ve bu neden ile ortada kalmıştır. Bu koltuk renkli yapısı itibari ile her ne kadar bir kitleye hitap ediyor gibi görülse bile sağladığı konfor ve o mükemmel his sayesinde aslında tüm toplumu derinden etkileyecek özellikleri bünyesinde barındırdığı görülmektedir. Evet, bahsettiğimiz koltuk RX-06’dan başka koltuk değil bu neden ile tam yakınınızda farklı modeller ile duran bu konforu gördüğünüz anda hemen oturup keyfini çıkartmaya başlayın. Yaşınızın hiç önemi yok. Çünkü bu koltuğun masaj yaparak dinlendiriyormuş hissi veren o dokusu her yaş grubundan insanı etkisi altında tutuyor.

Teklif İste
ofis koltukları
ofis koltukları
ofis sandalyeleri
ofis eşyaları
ofis masaları

Fileli Ofis ve Yönetici Koltukları - Relax

KOD:RX01

Fiyat : Tl 1.100 + KDV

İnsanın vücut yapısı düşünülerek yapılmış kaç adet sandalye ile karşılaştınız? Şimdiye kadar nerede ise hiçbir sandalye üreticisi insanların gerçekten nasıl bir sandalye ile mutlu olacaklarını göz önünde bulundurarak hareket etmedi ve bu neden ile de insanlar sürekli boyun ve bel ağrısı çekti. Halbuki tüm bu bölgelerin  yapısına uygun olan sandalyenin üretilmesi hiç zor değil. Üstelik görmemiş ya da araştırmamış olabilirsiniz. Ancak RX-01 tam da sizin isteğiniz insan vücudu düşünülerek üretime alınmış muhteşem bir sandalyedir ve bu sandalyenin ayarlanabilen kısımları sayesinde vücudunuz ile sandalyenizin uyumuna hayran kalacaksınız. Eğer sizde bu muhteşem ürünün nasıl bir yapıya sahip olduğunu görmek istiyorsanız hemen arayabilirsiniz.

Teklif İste
Video

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Relax

KOD:RX03

Fiyat : Tl 760 + KDV

Suni ile yapılmış olan koltuklar insanların büyük zorluk çekmesine neden olmaktadır ve bu neden ile çok sık kullanılmamaya çalışılsa bile insanların  ne düşündüğünü takmayan bazı işletme sahipleri suni deri ile kaplanmış olan koltukları kullanmaktan vazgeçmiyor ve insan sağlığını hiçe sayıyor bu neden ile yapılan pek çok açıklama hiçbir işe yaramadı ve bu sayede RX-03’ün üstün yapısı insanları suni deriden kurtaran ve uygun fiyatlar sunulabilen bir koltuktur ve suni deriden kaldığında arkanızda oluşan o suni deride sizin ile geliyormuş hissine kapılmayacaksınız. Çünkü insan sağlığını tehdit edecek hiçbir uygulama bu koltuklar ile kullanılmamakta ve bu koltukların özel imalathanesinde kullanılmamaktadır. Bu yüzden kullandığınız koltuklardan emin olabilirsiniz.

Teklif İste
Video
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik