Fileli Toplantı Koltukları BLA-050

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Bella

825 + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları

KOD :BLA-050

Fiyat : Tl 825 + KDV

İş yaşantınızda iyi bir rahatlık ve konfor arıyorsanız bunu seçeceğiniz koltuk modeli ile bulabilirsiniz. Seçeceğiniz koltuk modelinin rahatlığına önem verdiğiniz takdirde iş yaşamanızda da daha başarılı işlere imza atabilirsiniz. Firmamız tarafından üretilmiş olan ve şıklığıyla göz kamaştıran Bella BLA-050 koltuklarla bu rahatlığı yakalayabilirsiniz. Sınırlı renklere bağlı kalmayacağınız ve canlı rengârenk bir toplantı ve ofis tasarlayabileceğiniz koltuklarla büyük beğeni toplayabilirsiniz. Uzun süren toplantılarınızda bile rahatlığınızdan hiçbir ödün vermeden işinize devam edebilirsiniz. Birbirinden farklı renkleri ile her beğeniye hitap edecek olan koltuklarla hayatınıza ve özellikle de iş yaşantınıza farklı bir renk katabilirsiniz. Temizliği de çok kolay yapılan bu ürün sayesinde rahatınızdan hiçbir zaman ödün vermezsiniz.

Teklif İste
ofis koltukları
ofis koltukları
ofis sandalyeleri
ofis eşyaları
ofis masaları

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Omega

KOD:MG-02

Fiyat : Tl 2.700 + KDV

Kolay ayarlanabilen kolçaklara sahip rahat toplantı ve ofis koltukları arayışı içindeyseniz sitemizde görsel olarak da inceleyebileceğiniz omega/">Omega MG-02 ürününü tercih edebilirsiniz. Bu ürünün kaliteli ve rahat olması sayesinde ofislerinizde ve toplantı salonlarınızda rahat çalışma ortamları meydana getirebilirsiniz. Rahat bir çalışma koltuğu ile kaliteli ve başarılı işler çıkarmanız da mümkün olacaktır. Böylece sırt ya da bel ağrısı gibi şikâyetleriniz de zamanla azalacaktır. Hem yeni hem de modern olması sebebi ile rahat bir ortamda oturmanızı sağlayacak olan ve evinizden daha çok vakit geçirdiğiniz iş yerlerinizi çok rahat bir ortama dönüştürecek olan bu koltuklarla sizler de rahat yakalayabilirsiniz. Rahatlığınız sayesinde yeni başarılara da imza atabilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Choose

KOD:CH-02

Fiyat : Tl 1.420 + KDV

Ayarlı ve kolçaklı olan aynı zamanda bel desteği bulunan toplantı koltuğu arıyorsanız kesinlikle choose/">Choose CH-02 koltuk modelini tercih edebilirsiniz. Bu koltuklar sayesinde hem toplantı salonlarınızda hem de ofislerinizde güzel bir farklılık yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda sağlık açısından da rahatlıkla tercih edebileceğiniz bu koltuk türü ile uzun süren toplantılarda bile keyfinizden ödün vermezsiniz. Fileli olmaları nedeni ile terleme yapmayan koltuklar bel ve boyun sağlığı düşünülerek tasarlanmıştır. Oturan kişinin belini tam olarak kavrayan bu koltuklar sayesinde oturan kişinin bel kısmı boşta kalmamaktadır bu da yükün omurilikte değil koltukta kalmasını sağlamaktadır. İş sağlığı yasası için de önerilen koltuklarla sizler de sağlıklı ve konforlu saatler geçirebilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Diva

KOD:DV-05

Fiyat : Tl 0 + KDV

Bürolarınızda, toplantı salonlarınızda ve ofislerinizde aradığınız yeniliği koltukları değiştirmekle bulabilirsiniz. bunun için de tercih edeceğiniz koltukların sağlık ve rahatlık açısından çok iyi üretilmiş olmasına özen göstermelisiniz. Tamamen insan sağlığı düşünülerek üretilmiş olan diva/">Diva DV-005 koltuklarını bu konu için hemen tercih edebilirsiniz. ve aradığınız yeniliği bu koltuklarla yakalayabilirsiniz. Seçtiğiniz koltuklar sayesinde özel tasarımın ne kadar harika bir şekilde koltuklara yansıdığını görebilir ve işlerinizde ki rahatlığınızın başarılarınıza da yansımasını sağlayabilirsiniz. Bu koltuklar sayesinde ağrı ve şikayetlerinize son verebilirsiniz. İşinizden eve döndüğünüzde kendinizi bitkin bir halde hissetmezsiniz. İş hayatınızda ve normal hayatınızda bu rahatlığı doyasıya yaşayabilirsiniz. Gel kalmadan ürünümüzü inceleyebilir ve rahatlıkla kararınızı verebilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Neva

KOD:NEV-02

Fiyat : Tl 750 + KDV

Toplantı salonu ve ofis gibi alanlarda seçilecek koltuklarda bazı özellikler aranmaktadır. Bu özelliklerin içinde terleme yapmaması ve rahat olması gibi birçok seçenek mevcuttur. Sizler de büro ve benzeri alanlarınızda bu tarz özelliklere sahip koltuklar arıyorsanız neva/">Neva NV-02 numaralı ürünlerimizi rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bel ve boyun sağlığı düşünülerek üretilmiş olan bu özel ürünler sayesinde sırtınızda ve omzunuzda hiçbir yük hissetmeden rahatça oturabilirsiniz. Bu şekilde de ağrılarınızdan kısa zamanda kurtulabilirsiniz. Rahat iş ortamının getirileri arasında yer alan başarıya da kısa zamanda ulaşma imkânı bulabilirsiniz. Bu başarı ile birlikte iş yaşamınız dışında da çok mutlu anlar geçirebilir ve gün boyu rahat olmanın huzurunu yaşayabilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Regal

KOD:RG-02

Fiyat : Tl 0 + KDV

Çalışma hayatında ev yaşamından daha çok vakit geçirildiği bilinmektedir. Bu da çalışma ortamında ki rahatlığın da en az ev ortamı kadar rahat olmasını gerektirmektedir. Her insan çalışma ortamında rahatlık aramaktadır. Ve bu rahatlık da tabi ki koltuklarla sağlanmaktadır. Kullanılan koltukların rahat olması tüm günün ağrısız ve şikâyetsiz geçmesini sağlamaktadır. Hem temiz hem şık ortamlar oluşturabilmek için kullanılan koltukların şıklığı da büyük önem arz etmektedir. Sizler de regal/">Regal RG-02 koltuklarını seçerek rahat ve konforlu mekânlar oluşturabileceğiniz gibi şıklıkları ile de göz kamaştırmalarını sağlayabilirsiniz. Daha öncesinde kullandığınız koltuklar yüzünden yaşadığınız bel ve boyun ağrılarınızdan a bu koltuklar sayesinde kurtulma imkânı bulabilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Relax

KOD:RX-02

Fiyat : Tl 1.050 + KDV

Bel ve boyun sağlığı açısından önemli olan toplantı koltukları ve ofis koltukları sizin iş yerleriniz için de büyük önem arz ediyor olabilir. Zaten insan sağlığı açısından da çalışanlarınızı düşünerek doğru koltuk tercihleri yapmanız gerekmektedir. Böyle bir düşünceniz varsa ve ofislerinizde ki koltuklarını yenilemek istiyorsanız sizler de relax/">Relax RX-02 adı verilen ürünlerimizden tercih edebilirsiniz. iş sağlığı yasası gereği önerilen bu ürünlerimizle mekanlarınızda rahatlık kadar şıklık da ön plana çıkacaktır. Böylece kusursuz toplantı salonlarına ve ofislere sahip olabileceksinizdir. Gelenlerin hayran kalacağı çalışma ortamlarınızda uzun süren toplantılar bile canınızı sıkmayacaktır. Bu da sizlere iş hayatınızda başarılı olma şansını verecektir. Ve bu başarı kalıcı olacaktır. 

Teklif İste
Video

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Relax

KOD:RX-15

Fiyat : Tl 800 + KDV

İş yaşamınıza uygun tüm çalışma koltuğu modellerini sitemizde bulabilirsiniz. Bu koltuklar arasında aradığınız her özelliği içinde barındıran birbirinden farklı koltuk modelleri ile karşılaşacaksınızdır. Koltuklar arasında yapacağınız tercih de rahatlık ve sağlık unsurlarını ön planda tutmanız gerektiğini unutmamalı ve buna göre bir seçim yapmalısınız. Örneğin; ürünlerimizden olan relax/">Relax RX-15 kodlu modeli seçerek sağlıklı çalışma ortamları oluşturabilirsiniz. Eski koltuklarınız yüzünden yaşadığınız bel ve sırt ağrılarınızdan da bu koltuk modeli ile kısa zamanda kurtulabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yaparak sahip olabileceğiniz koltuklarınızla iş yaşamınızda büyük başarılara imza atabilirsiniz. Koltukların kalitesi ve rahatlığı ile toplantı yaptığınız kişileri de hayran bırakabilirsiniz. Saatler süren toplantılarda bile sıkılmadan vakit geçirebilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Relax

KOD:RX-03

Fiyat : Tl 1.000 + KDV

Masa başı işinde çalışan kişiler için en önemli çalışma aracı koltuklardır. Koltukların rahat olması hem sağlık açısından hem de iş için verimlilik açısından büyük önem arz etmektedir. Bilgisayar çalışmalarının, toplantıların ve birçok işin gerçekleştirildiği koltukların rahat olması ile iş yaşamında yakalanacak başarı kesinlikle doğru orantılıdır. Sizler de bu tür özelliklere sahip koltukların arayışı içindeyseniz relax/">Relax RX-03-B adlı ürünümüzü inceleyebilirsiniz. Gerek görünümü gerekse rahatlığı ile dikkatinizi çekecek olan bu koltuklarla başarılı bir iş yaşamı için ihtiyacınız olan her şeyi tamamlayabilirsiniz. Uzun saatler süren toplantılarınızda bile sıkılmazsınız ve eve döndüğünüzde ağrılarından şikâyet eden yorgun bir insan gibi günü tamamlamak durumunda da kalmazsınız. 

Teklif İste
Video

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Fit

KOD:FT-003

Fiyat : Tl Lütfen sorunuz

Ayarlı Kolçaklı,Bel destekli,Amortisörlü,Arkaya yatarlı her noktada sabitleme,Aleminyum ayaklı, ,Her renkte file kumaş ile üretimi yapılmaktadır

Fileli koltuklar terletme yapmaz,Bel ve boyun sağlığı için çok kullanışlı ürünlerdir. Fileli koltuğa oturan kişinin belini tam olarak kavradığı için bel boşlukta kalmaz ve koltukta oturan kişinin yükü omuriliğinde değil koltukta kalır. İş sağlığı yasası gereği önerilen koltuklar tam olarak fileli koltuklarda olan özelliklerde birebir uyuşmaktadır. Sizde sağlığınızı korumak ve bel-boyun ağrıları çekmek istemiyorsanız bizim fileli koltuklarımızı tercih etmelisiniz.

Teklif İste
Video

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Nitro

KOD:NT-06

Fiyat : Tl 870 + KDV

Özel tasarlanmış koltuklarla ofislerinizi ya da bürolarınızı farklı bir havaya büründürmek istiyorsanız rahatlıkla nitro-fileli-koltuk/">Nitro NT-06 ürünümüzü tercih edebilirsiniz. Bu ürün sayesinde hem rahat bir mekâna kavuşabilir hem de sağlıklı bir iş hayatı yaşayabilirsiniz. Fileli olarak tasarlanmış olan bu koltuklar her toplantınızın çok rahat geçmesini sağlayacaktır. Eğer bir yöneticiyseniz, bu koltuklarla şık ve kaliteli bir ofis görünümü oluşturabilirsiniz. Ayrıca bu görünüm ile birlikte rahatlığınızdan da ödün vermemiş olursunuz. Sağlıklı iş yaşamı ile birlikte daha başarılı işler ortaya çıkarabilirsiniz. Sağlıklı iş yaşamına ise oturduğunuz koltukların rahatlığı ve kalitesi ile ulaşabilirsiniz. Bu koltukları seçtiğinizde bel, boyun ya da sırt bölgenizde ki ağrılardan kolayca kurtulabilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Nitro

KOD:NT-12

Fiyat : Tl 800 + KDV

Fileli olarak tasarlanmış ve tamamen insan sağlığına uygun olarak üretilmiş ofis koltukları arıyorsanız nitro-fileli-koltuk/">Nitro NT-12 ürünümüzü rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu ürünümüzle birlikte ofislerinizde ve toplantı salonlarınızda çok rahat alanlar oluşturabilirsiniz. Bu rahat alanlarınızda kullandığınız koltukların görünümleri ile de büyük beğeni toplamasını sağlayabilirsiniz. Sitemize girerek görselleri de inceleyebileceğiniz koltuklarla bel ve boyun bölgenizde meydana gelen ağrılardan kısa sürede kurtulabilirsiniz. İşinizden eve döndüğünüzde bitkin bir halde olmazsınız ve rahatlıkla tüm günü tamamlayabilirsiniz. Sağlığınıza önem veriyorsanız ve ağrısız bir iş yaşamı istiyorsanız bu koltukları seçerek çok doğru bir tercih yapmış olursunuz. Seçtiğiniz bu koltuklarla daha önce yaşadığınız şikâyetlerin her birini geçmişte bırakabilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Relax

KOD:RX-03-B

Fiyat : Tl 0 + KDV

Ayarlı Kolçaklı,Bel desteksiz,Amortisörlü,Plastik ayaklı,Arkaya yatarlı ve her noktada sabitleme ,Her renkte file kumaş ile üretimi yapılmaktadır

Özellikle işi masa başında olan yöneticiler için iş yerindeki en önemli şey oturacakları sandalyelerdir. Gün boyu düzenlenmesi gereken dosyalar, toplantılar ve bilgisayar çalışmaları hepsinde sandalye üzerinde sabit ve eğilerek çalışmak zorunda oluyoruz. Bunun için iş yerine sandalye alırken size sunacağı konfor ve rahatlığa önem vermek gerekir. Ortopedik olması, bel ve sırt bölgenizi kavraması da dikkat edilmesi gereken bir diğer husustur. Ofisler iş anlaşmalarının ve iş toplantılarının yapıldığı mekânlardır. Dekorasyonun güzel olması iş yerlerinde verimi ve memnuniyeti artırmak için önem verilmesi gereken noktaların başında yer alıyor. .

Teklif İste
Video

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Relax

KOD:RX-032-B

Fiyat : Tl 0 + KDV

Ayarlı Kolçaklı,Bel desteksiz,Amortisörlü,Aluminyum ayaklı,Arkaya yatarlı ve her noktada sabitleme ,Her renkte file kumaş ile üretimi yapılmaktadır

Fileli koltuklar terletme yapmaz,Bel ve boyun sağlığı için çok kullanışlı ürünlerdir. Fileli koltuğa oturan kişinin belini tam olarak kavradığı için bel boşlukta kalmaz ve koltukta oturan kişinin yükü omuriliğinde değil koltukta kalır. İş sağlığı yasası gereği önerilen koltuklar tam olarak fileli koltuklarda olan özelliklerde birebir uyuşmaktadır. Sizde sağlığınızı korumak ve bel-boyun ağrıları çekmek istemiyorsanız bizim fileli koltuklarımızı tercih etmelisiniz.

Teklif İste
Video

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Fit

KOD:FT-003

Fiyat : Tl Lütfen sorunuz

İş yerinizde kullanabileceğiniz toplantı koltuklarında önem vermeniz gereken konu kesinlikle rahatlık ve kalitedir. Bu iki özelliği bir arada bulabileceğiniz fit-fileli-koltuk/">Fit FT-003 koltukları sayesinde sizler de mekânlarınızda hem şıklık yakalayabilir hem de rahatlık sağlayabilirsiniz. Amacınız ağrılarınızdan ve şikâyetlerinizden kurtulmaksa koltuk seçiminizi en doğru şekilde yapmanız şarttır. Seçeceğiniz bu koltuklarla çok rahat bir ortama sahip olabilmeniz mümkündür. iş sağlığı yasası gereği önerilen bu koltukların fileli özelliğe sahip olmaları terlemeyi önlemektedir. Böylece terlemeden ve ağrı gbi şikâyetlerde bulunmadan iş hayatınızı güzelleştirmeniz mümkündür. Sizler de sağlıklı bir iş yaşamı istiyorsanız fileli koltuklardan tercih edebilir ve bu ürünlerin sunduğu rahatlık sayesinde başarılı işler de gerçekleştirebilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Nitro

KOD:NTB-20

Fiyat : Tl 0 + KDV

İş yaşamında genellikle fileli koltuklar kullanılmaktadır. Bunun nedeni de fileli koltukların terleme yapmıyor olmasıdır. Hem terleme yapmayan hem de rahat olan toplantı koltukları ve ofis koltukları tüm iş yerlerinin tercihi olmaktadır. Sizler de bu özelliklere sahip koltukların arayışı içindeyseniz nitro-fileli-koltuk/">Nitro NTB-20 adlı ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Bu koltuklarda hem terletmeme özelliğini hem de rahatlığı aynı anda bulabilirsiniz. Daha öncesinde oturmakta sıkıldığınız ve çeşitli ağrılar yaşadığınız koltuklardan kurtularak bu koltukları seçtiğinizde arada ki farkı görebilirsiniz. Sağlığınıza önem verilerek tasarlanmış olan koltuklar sayesinde bel ve boyun bölgenizde meydana gelen ağrılardan ve bu tarz şikâyetlerden kısa süre içinde kurtulabilirsiniz. Tüm şikâyetlerinizi bu koltuklarla geçmişte bırakabilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Gala

KOD:GLS-01

Fiyat : Tl Lütfen sorunuz

Bilindiği gibi iş yerlerinde evden daha çok vakit geçirildiği bir dönem de yaşamaktayız. Dolayısıyla iş yerinde rahatlık sağlanmazsa gün içinde hem bel ve boyun ağrıları gözükecektir hem de işten eve gidildiğinde bitkin bir duruma düşülecektir. Bu durumların önüne geçmek ve engelleyebilmek adına iş yerinde kullandığınız koltukları yenilemekle işe başlayabilirsiniz. Bunun için de gala/">Gala GLS-01 koltuklarımızı rahatlıkla tercih edebilirsiniz. İstediğiniz renkte üretilebilen bu koltukların rahatlığı sayesinde tüm ağrı ve şikâyetlerinizden kısa sürede kurtulabilirsiniz. Ayrıca sitemize girerek detaylı olarak inceleyebileceğiniz bu ürün ile ofislerinizde ve toplantılarınızda harikalar yaratabilirsiniz. Çalışanlarınızın performansında bir artış görmek istiyorsanız geç kalmadan bu koltukları alabilir ve işlerde yaşanan artışı hemen görebilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Bella

KOD:BLA-020

Fiyat : Tl 680 + KDV

Ofis ve toplantılar için özel olarak üretilen ve bella/">Bella BLA-020 olarak bilinen koltuk modelinde önem verilen birçok detay bulunmaktadır. Hem sabit kolçaklı olması hem de bel desteksiz olması gibi özelliklerinin yanı sıra arkaya yatarlı her noktada sabitleme gibi özelliklere de sahip olan bu koltukla sizler de şıklığı ve rahatlığı bir arada bulabilirsiniz. Bunun için de kısa zaman içerinde hem toplantı salonlarınızda hem de ofislerinizde bu koltukla harikalar meydana getirebilirsiniz. İş hayatınızda başarılı olabilmek için aradığınız rahatlığı bu koltuklarda bulabilirsiniz. Görüntüsü ile de takdir toplayacak olan koltuklardan alarak yıllardır sizi rahatsız eden diğer koltuklardan kurtulabilirsiniz. Ofisinize uygun olarak yeşili kırmızı, mavi, sarı veya siyah renklerden herhangi bini tercih edebilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Bella

KOD:BLA-010

Fiyat : Tl 600 + KDV

Ofis toplantı ve çalışma koltukları arasında yer alan birçok koltuk çeşidimiz bulunmaktadır. Bunlardan biri de bella/">Bella koltukları olarak bilinmektedir. Alüminyum ayaklı olması ve her renkte file kumaşla üretimin yapılması bella/">Bella koltukların en dikkat çekici özelliklerindendir. Kaliteli ürünlerle sizler de toplantı salonlarınızı ve ofisinizi döşemek isterseniz bella/">Bella BLA-010 koltuğa mutlaka yer vermeniz gerekecektir. Bu şekilde hem en rahat toplantı ortamlarını oluşturabilecek hem de sıkılmadan saatlerce çalışabileceksinizdir. İnsan hayatı için rahatlığın ne kadar önemli olduğu bilinmektedir. bella/">Bella koltuklar da bu rahatlık göz önünde bulundurularak en iyi şekilde üretilmiştir. Hem kaliteli olmaları sebebiyle hem de konforlu bir oturma biçimi sunmaları sebebi ile bu koltuklar sizin de beğeninizi kazanacaktır. 

Teklif İste
Video

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Bella

KOD:BLA-090

Fiyat : Tl 0 + KDV

Ofislerinizde ve toplantı salonlarınızda farklı bir renk ve dokunuş için bella/">Bella BLA-090 koltuk modelini tercih edebilirsiniz. Bu model sayesinde hem rahat hem de çok konforlu saatler geçirebilirsiniz. Uzun süren toplantılarınızı bir işkenceye dönüştüren eski koltuklarınızdan kurtulabilir ve bu yeni koltuklarınızla keyifli toplantılar gerçekleştirebilirsiniz. Fiziksel açıdan tamamen sizin rahatlığınıza odaklı olarak kurulmuş olan bu koltuklarla çok sağlıklı bir iş yaşamı geçirebilirsiniz. İşinizde yakalayacağınız başarıda çok büyük bir önem sahip olan koltuk rahatlığınızla iyi başarılara imza atabilirsiniz. Toplantılarınızda bel ya da sırt ağrısı çekme derdinden de yine bu koltuklar sayesinde kurtulabilirsiniz. Toplantılarınızda ya da ofislerinizde kullandığınız bu koltukların renkleri ve rahatlığıyla herkesin beğenisini kazanmasını sağlayabilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Elite

KOD:ELT-01

Fiyat : Tl 440 + KDV

Sabit kolçaklı toplantı koltukları arasında yer alan ve birden fazla olumlu özeliği bulunan elit/">Elite ELT-01 koltuklarını seçerek sizler de rahat bir toplantı odası dekore edebilirsiniz. Aynı zamanda ofislerinizi de bu koltuk modeli ile döşeyebilir ve rahta bir ortam oluşturabilirsiniz. Sırt bölgesi için tasarlanan file bölümü ve sırt ile boyun sağlığına verdiği önem sayesinde bu koltuklar beğeninizi kazanacaktır. Sizler de seçeceğiniz bu ürün sayesinde geçmişte ki rahatsız ve eski koltuklarınızdan kurtulabilirsiniz. Gün boyunca bilgisayar ya da masa başında duranız bile bu koltuğun konforlu özellikleri sayesinde rahat bir iş yaşamı geçirebilirsiniz. Aynı zamanda evinize de rahatça sönebilir ağrısız günler geçirebilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Elite

KOD:ELT-02

Fiyat : Tl 540 + KDV

Toplantı ve çalışma koltukları kategorimizde yer alan ve fileli olma özelliği ile bilinen elit/">Elite ELT-02 koltuklar birçok açıdan rahat ve avantajlı koltuklardır. Sabit kolçaklı olmaları ve bel desteksiz olması gibi birden fazla özelliği ile çalışma odalarınızda ve toplantılarınızda sizler de bu koltuklardan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Amortisörlü ve arkaya yatırılabilen özelliklerinizi içinde barındıran elit/">Elite koltuklardan fiyat ve görünüm hakkında merak ettiğiniz her şeyi sitemizden öğrenebilirsiniz. Fileli olmalı nedeniyle terletme yapmayan ve bel ile boyun sağlığı için çok yararlı olan bu ürünler sizlerin de beğeninizi kazanacaktır. Bu koltuğa oturduğunuzda bel bölgenizin ne kadar rahat bir konumda olduğunu görebilirsiniz, uzun süren toplantılarda bile rahatınızdan ödün vermezsiniz.

Teklif İste
Video

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Elite

KOD:ELTB-07

Fiyat : Tl 0 + KDV

Kaliteli iş yaşamında önem verilmesi gereken ilk konu rahatlıktır. Rahatlık sağlandığı takdirde ardından başarıyı ve kaliteyi de beraberinde getirecektir. Tüm gününüzü iş yerinde bilgisayarınızın ya da masanızın başında geçiriyor olabilirsiniz. Böyle bir işin en orucu tarafı rahatsızlıktır. Eğer oturulan koltukta rahatlığa önem verilmezse zamanla bel ve sırt ağrıları kendini göstermektir. Ancak tasarım harikası ürünlerimizden olan elit/">Elite ELT-07 adlı ürünümüzü tercih ettiğinizde bu tür şikâyetlerle karşılaşmanıza gerek kalmayacaktır. Hem çok rahat toplantılar yapabileceğiniz hem de sağlık problemlerinden uzak durabileceğiniz bu koltuklarla kaliteyi yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda iş yaşamanızda da başarılı adımlar atabilir ve sağlıklı bir birey olarak işinize gidip gelebilirsiniz. 

Teklif İste
Video

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Elite

KOD:ELTB-11

Fiyat : Tl 0 + KDV

Sabit Kolçaklı,Bel desteksiz,Amortisörlü,Arkaya yatarlı her noktada sabitleme,Plastik ayaklı, ,Her renkte file kumaş ile üretimi yapılmaktadır

A grubu kumaş kalitesi ile tüm iş yerlerinde kullanılabilecek bir üründür. Kumaşın sağlık açısından taşıdığı özellikler kadar kolay temizlenebilme özelliği de ürünü tercih sebebi yapıyor. Çünkü iş yerlerinde temizlik ev ortamından daha seri ve pratik olmalıdır. Leke tutmaz ve hijyenik bir yapıya sahip hakiki deri kumaş özelliği ile hastane ve kliniklerden otellere, ofisten büroya istediğiniz mekân için istediğiniz sayıda sipariş etme olanağına sahipsiniz. Ayrıca bu kumaş terleme yapmaz ve vücudunuzu gün boyu aynı sıcaklıkta tutar. Fileli ofis toplantı ve çalışma koltukları-elite modeli istediğiniz renk seçeneği ile satın alabileceğiniz özel bir üründür.

Teklif İste
Video

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Elite

KOD:ELTB-11

Fiyat : Tl 0 + KDV

A grubu kumaş kalitesi ile üretilmiş olan ve tüm iş yerlerinde rahatlıkla kullanılabilecek bir ürün olan elit/">Elite ELTB-13 numaralı ürünümüze sitemizden ulaşabilir ve inceleme şansı bulabilirsiniz. Kumaşın sağlık açısından n kadar önemli olduğu bilinmektedir. Aynı zamanda kolay temizlenebilen toplantı koltukları da iş yerlerinin ve ofislerin vazgeçilmezleri arasındadır. Sizler de bu şekilde yapacağınız koltuk tercihlerinizde bahsettiğimiz üründen kullanabilirsiniz. Hem şık olması hem de kaliteli ve rahat olması ile dikkatinizi çekecek olan bu modelde ağrı ve benzeri şikâyetleriniz olmayacaktır. Fileli ofis toplantı koltukları olarak üretilen bu koltuklarla iş yaşamınızda daha verimli olabileceksinizdir. Bu verim sayesinde daha da büyük çalışmalara imza atmanız mümkün olacaktır.

 

Teklif İste
Video
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik