Fileli koltuk Enjoy01

Fileli Ofis ve Yönetici Koltukları - Enjoy

4.950 + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları

KOD :Enjoy01

Fiyat : Tl 4.950 + KDV

Kendi sağlığınız kadar saatlerce sizi bekleyen misafirlerinizin de sağlığını düşünmeli ve onlar için de sıradan koltuklar almamalısınız. Bel ve boyun ağrıları tüm gün bankalarda ya da fatura ödeme merkezleri gibi merkezlerde dolaşan insanlarında başındaki en büyük derttir. Eğer özel bir işletme iseniz kendiniz kadar size gelen misafirlerinde sağlığını düşünmeli ve onlar için fileli terletmez ve rahatlığı hissettiren Enjoy05 ile ne kadar değerli olduklarını hissettirmelisiniz. Bu koltukta ofis çalışanlarınızın rahatını düşünerek ve iş verimini artırmak için aldığınız koltuklar kadar rahat ve kullanışlıdır. Bu koltuk sayesinde belki de çok başarılı iş anlaşmalarına imza atacaksınız. Ayrıca istediğiniz renkte siparişe uygun renkte üretimleri de mevcuttur.

Teklif İste
ofis koltukları
ofis koltukları
ofis sandalyeleri
ofis eşyaları
ofis masaları

Fileli Ofis ve Yönetici Koltukları - Enjoy

KOD:Enjoy03

Fiyat : Tl 4.250 + KDV

Tüm gün masa başında çalışan ve sürekli bel, boyun problemi çeken biriyseniz o halde artık bu sorununuzdan değiştireceğiniz bir koltuk ile tüm gün hiçbir problem çekmeden rahatlık içerisinde çalışma zamanınız geldi. Koltuğunuzun değişmesinin hiçbir anlam ifade etmediğini düşünüyor olabilirsiniz. Ancak bu düşünceniz sadece enjoy/">Enjoy03 ile tanışana kadar sürecek. Bu koltuğun hayatınızda pek değişme yapmayacağını sanıyor olabilirsiniz ama bunu düşünmeniz fileli yapıya sahip olan koltuğumuza oturana kadar sürecek. Çünkü fileli koltuğumuzun terletmeme ve vücudunuzu tam anlamı ile kavraması sayesinde bel ve boyun problemleriniz her geçen daha da azalacak.ayrıca koltuğumuzun en büyük özelliklerinden bir tanesi de boyunun ayarlanması ve istenilen nokta da sabitlenmesidir.

Teklif İste
Video

Enjoy U Ayaklı Fileli Bekleme ve Misafir Koltuğu

KOD:ENJOY05

Fiyat : Tl 3.950 + KDV

Bel ve sırt ağrıları tüm çalışan insanların en büyük derdidir. İnsanların tüm ağrılarının sebebi ise oturdukları o kullanışsız olan sandalyeleridir üstelik çalışanların en büyük önem vermesi gereken konu sandalye iken neden hiç önemsenmez. Ancak siz sağlığınıza önem veren enjoy/">Enjoy01 koltuğumuz belinizi kavrayan ve sizin ile tüm gün tam bir uyum halinde hareket eden o muhteşem yapısını görecek ve vazgeçemeyeceksiniz. Üstelik bu koltuğun sahip olduğu terletmeme özelliği sayesinde de sıcak yaz aylarında bile performansınızda hiçbir düşüş olmayacak. Bu koltuğun özellikleri ise fileli yapısından kaynaklanıyor. Şimdiye kadar bir koltuğun hayatınızda neler değiştirebileceğini hiç fark etmediyseniz artık bunun farkına varma ve rahat etme zamanınız geldi.

Teklif İste
Video
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik