Fileli koltuk FT-021

Fileli Ofis ve Yönetici Koltukları - Fit

Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları

KOD :FT-021

Fiyat : Tl Lütfen sorunuz

Standartlaştırılmış özelliklere sahip hiçbir özelliği olmayan ve ofisinizdeki çalışanların tüm gün sinir stres içerisinde yaşamasını sağlayan ofis sandalyeleri nedeni ile çoğu kişi çok vakit kaybetmeden kendisini işten ayrılmış olarak bulmaktadır. Çünkü iş stresinin onları iyice yıprattığını düşünürler. Halbuki insanların yıpranmasına neden olan iş stresi falan değil koltuklarının rahatsızlık ve huzursuzluk yaratmasıdır. Oysa FT-021 gibi üstün özelliklere sahip olan bir koltuk insanların tüm streslerini kendi yapısında toplar ve onların üzerinden hem ağrılarını hem de streslerini alır. Bu sayede de firmalar en sevdikleri elemanlarını zor iş şartı nedeni ile kaybetmek durumunda kalmaz. Sizde çok geç olmadan o eskiyen ve insanda huzursuzluk yaratan ofis koltuklarınızdan kurtulun.

Teklif İste
ofis koltukları
ofis koltukları
ofis sandalyeleri
ofis eşyaları
ofis masaları

Fileli Ofis ve Yönetici Koltukları - Enjoy

KOD:Enjoy-1

Fiyat : Tl 4.950 + KDV

Bel boşluğu, boyun bölgesi ve boyunuza bağlı olarak değişebilen sihirli bir koltuğunuzun olmasını ister miydiniz? Üstelik bu koltuğun her bölgesi tamamen sizin vücut ölçülerinize göre ayarlanabilme özelliğine sahip olmasının yanında öğle aranızda biraz geriye yatırarak konforlu sessiz sakin ortamda dinlenme imkanını da size sunması gerçekten tüm performansınızın artmasını sağlayacaktır. Böyle bir koltuğun henüz üretilmediğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü enjoy-1 tam anlamı ile sizin istediğiniz özelliklere göre üretilmiş tasarım harikası bir koltuktur ve bu koltuk sizi kendine bağlayacak. Tüm bu özelliklere sahip olmasına karşılık diğer koltuklardan hiçbir farkı olmayan fiyat ile size sunulması da onun vazgeçilmezliğinin bir başka unsurudur. Ayrıca istediğiniz renklerde üretimi de mevcuttur.

Teklif İste
Video

Fileli Ofis ve Yönetici Koltukları - Enjoy

KOD:Enjoy03

Fiyat : Tl 4.250 + KDV

Bel bölümü ayrı ayarlanabilen koltuklar yanında bel girintiniz hesaplanarak özel tasarım koltuklarda üretilmektedir. Özel tasarım koltuğunuzun ayarlanabilen yüksekliğinin yanında sırt bölümünüzü de isteğinize göre öne ya da arkaya doğru hareket ettirmenizin yanında bir de boyun bölgenize ait tasarımlarda bulunmaktadır. Bu sayede patronlara yaraşır bir koltukta oturacaksınız ki bu koltuğun özelliklerinden dolayı görsellik açısından iç açıcı olmayacağı hissine de kapılmayın. Çünkü enjoy/">Enjoy03 şimdiye kadar üretilmiş hem en rahat hem de görsellik açısından bütünleyici özelliklere sahip muhteşem bir koltuktur. Bu koltuğun size olan uyumu uzun süre boyunca krallığınızı sürdürmenizi sağlayacak ve artık neredeyse her yere koltuğunuzu götürmek isteyecek dereceye geleceksiniz. Sizde bu şaheseri denemek istemez misiniz?

Teklif İste
Video

Fileli Ofis ve Yönetici Koltukları - Nefil

KOD:Nefil-1

Fiyat : Tl 6.000 + KDV

Ofisinizde hem zarafetini hem de konforunu konuşturacak şık mobilyalar arıyorsanız. O halde ilk alışverişinizin durağı ofisin en önemli parçası olan masa ve sandalyeler alınmalıdır ki ofis içerisinin bozuk yapısı her ne olursa olsun dikkat çekmesin. Ofisinizin ne kadar kullanışsız ya da küçük olduğundan dert yakınmayı bırakın ve ilk önce konforunuzu düşünün bu sayede emin olun daha fazla yükselme imkanına sahip olacaksınız ki emin olun nefil1 hem zarif hem konforlu hem de insan vücuduna sağladı o faydaya değil de duvarlarına uyup uymadığı gibi şeylere bakar ve bu neden ile de insanlar bir türlü istedikleri o görünümü sağlayamayacaklarını düşünür. Halbuki hem rengi hem de konforu sayesinde bu koltuk ile sınırlarınızı aşacaksınız.

Teklif İste
Video

Fileli Ofis ve Yönetici Koltukları - Omega

KOD:MG-01

Fiyat : Tl 2.500 + KDV

Sırt kaburgalarınızda gün boyu işinizin ağarlığının getirmiş olduğu yük birikir ve bu durum sizi inanılmaz derecede etkiler. Aslında insanlar sağlıklarının bu kadar bozuk olmasını genlerde aramak yerine yıllar önce üretilmiş ofis koltuklarında aramalıdır ki bu koltuklar belki de milattan öncelerin teknolojisi ile üretilmiş olduğu için insan fizyolojisine son derece ters düşmektedir. Bu neden ile de sırf ucuz oldukları için seçilmek yerine hemen hemen aynı fiyata sahip olan. Ancak günümüz teknolojisinin insan fizyolojisine uygun olarak ürettiği MG-01 sayesinde sizde istediğiniz o rahat koltuğa kavuşacak ve şimdiye kadar çektiğiniz eziyeti anlayacak ve sizi düşünerek teknolojik üretim yapan bu ofis koltuklarına bir göz gezdirmelisiniz.

Teklif İste
Video

Fileli Ofis ve Yönetici Koltukları - Blanco

KOD:B-309

Fiyat : Tl 680 + KDV

Ayarlı Kolçaklı,Bel destekli,Amortisörlü,Arkaya yatarlı her noktada sabitleme,Aleminyum ayaklı, ,Her renkte file kumaş ile üretimi yapılmaktadır

İş yerlerinde ev rahatlığında yorulmadan çalışma olanağına sahip olabilirsiniz. Her gün eve geldiğinizde bel ve boyun ağrısı yaşamak kaderiniz olmayabilir. Öncelikle sizin kendi sağlığınızı önemsemeniz ve bunun için doğru çalışma standartlarını oluşturmanız gerekir. Eğer iş yerinde sandalye üzerinde masa başı çalışma ortamı varsa o zaman yapmanız gereken tek şey sandalyenizi değiştirmek olacak. Klasik ve hiçbir özelliği olmayan üstelik yavaş yavaş sağlığınızı bozan sandalyelerden bir an önce kurtulmalısınız. Ofis sandalyeleri artık aradığınız kalite ve konforu size yaşatacak tasarımlardan oluşuyor.

Teklif İste
Video

Fileli Ofis ve Yönetici Koltukları - Blanco

KOD:B-309

Fiyat : Tl 680 + KDV

İş yerinizde çalışanlarınızı düşünerek tüm gün nasıl daha verimli olurlar diye düşünüyor olabilirsiniz. Ancak bir süre de kendiniz için vakit harcamanız ve eve döndüğünüzde hiçbir yorgunluk belirtisi çekmemek için ne yapmanız gerektiğini bulmalısınız. Çünkü ofis içerisindeki çalışanları kontrol etmesi gereken sizsiniz ve siz olmadan ofis ortamında verim olması hiçbir önem ifade etmez. Bu yüzden kendinize şanınıza yakışır yönetici koltuğu B-309 satın almalısınız. Sağladığı imkanlara bakıldığı zaman bu koltuğun ne kadar kullanışlı olduğu görülüyor. Ancak bu koltuğa bakarak anlayacağınız özellikler sadece görünüşü ile sınırlı kalır. Siz koltuğumuza oturduğunuz andan itibaren göreceksiniz ki bir daha bu koltuktan kalmak istemeyeceksiniz. Çünkü bu koltuk sizi ofisteymiş hissinden uzaklaştırır ve gerginliğinizi alır.

Teklif İste
Video

Fileli Ofis ve Yönetici Koltukları - Relax

KOD:RX-01

Fiyat : Tl 1.100 + KDV

Standart bir şekilde her firmada üretilen sandalyelerden kurtulmanızın zamanı geldi ve bu sandalyelerden kurtulmanızın ise en kolay yolu artık teknolojik üretim yapan firmalar tarafından tanılan yeni bel ve boyun bölgenizin ağrılarını çekici özelliğe sahip aynı zamanda da terleme etkisine karşı olan  teknolojik koltuklar gelmektedir. Bu koltuklar sayesinde pek çok kişinin hayatında değişimler olmuştur. Bu değişimlerden bir tanesi de insanların yoğun iş stresi nedeni ile trafiğe çıktıkları zaman yaşadıkları o amansız kargaşanın neden olduğu bunalımdır. İşten çıktığınız zamana kadar yoğun iş stresinden sizi arındıran RX-01 sayesinde trafik çilesini çekerken bile sinirlerine hakim olamayan kişilerden olmayacak ve bu sayede hayata hep olumlu bakacaksınız.

Teklif İste
Video

Fileli Ofis ve Yönetici Koltukları - Fulkroom

KOD:FK-300

Fiyat : Tl Lütfen sorunuz

Bel bölgesindeki müthiş çıkıntısı, kollukları, isteğe göre çift taraflı yükseklik ayarlayabilme ve baş bölgenizde bulunan yastığı ile birlikte ofis içerisinde bulunan çalışanlarınıza alabileceğiniz mükemmel özelliklere sahip ve ilk bakıldığı andan itibaren kendi farkını ortaya çıkaran FK-300 sayesinde çalışanlarınızın ofis içerisinde daha rahat hareket etmesini sağlayacaksınız. Yönetici koltukları kadar yüksek işleve sahip olan bu koltuğun baş ve bel bölgesindeki kısmı hariç geri kalan sırt bölümü filelidir. Fileli oluşunun ne gibi özellikler kazandıracağını merak ediyorsanız. Şunu bilmelisiniz ki sırt bölgesindeki fileli yapısı yoğun iş günü boyunca uğraşan insanların o hengame içerisinde terlememesini sağlamasıdır. Tabii bir diğer özelliği de insanların vücut yapılarına daha kolay ayak uydurmasıdır.

Teklif İste
Video

Fileli Ofis ve Yönetici Koltukları - Nitro

KOD:NT-05

Fiyat : Tl 680 + KDV

Hayatınızda ufak tefek değişiklikler yapmanızın ne kadar faydalı olacağını hiç düşündünüz mü?  Aslında hayatınızın bu kadar sıkıcı olmasının en büyük nedenlerinden bir tanesi de sürekli gidip geldiğiniz o sıkıcı iş ortamıdır. Aslında artık insanları bile görmekten bıkar ve eve hapsolmak istersiniz ama artık korkmayın NT-05 sizi hayata yeniden döndürecek ufacık adımlar için sizi bekliyor. Ofisinizin o siyahlar içerisinde bulunan renginden arınarak biraz daha iç açıcı ve aynı zamanda da ekonomik davranmak istiyorsanız bu koltuk hem konforu hem de rengi ile ofisinize istediğiniz o ambiyansı katacak ve size aslında çok farklı bir ortamdaymışsınız hissini yaşatacak. Bu sayede de hayatınıza en büyük sihirli değnek değmiş olur.

Teklif İste
Video

Fileli Ofis ve Yönetici Koltukları - Diva

KOD:DV-004

Fiyat : Tl 0 + KDV

Klasik koltuklarda beliniz boşlukta kalır ve bu neden ile tüm gün beliniz ve sırtınızda ağrı oluşur. Bu neden ile de kendinizi oldukça kötü bir gün içerisinde bulur ve işinize odaklanamazsınız. Firmalarda müdür konumunda olan kişilerin kocaman bir işletme ile tek başlarına başa çıkmaya çalıştığını varsayarsak aslında onlar için klasik koltukların yerine bel ve boyun ağrılarından tutun, tüm günü stresini azaltmaya yönelik olarak üretilmiş şaheser dv-004 ile geçirmeniz önerilmektedir. Bu muhteşem koltuk sayesinde stres altında geçirdiğiniz o yorucu iş günlerini geride bırakacaksınız ve büyülendiğinizi hissedeceksiniz. Kendinizi koltuğunuzun büyüsü altında geçireceğiniz ve belinizin kıvrımına göre ayarlanabilme özelliğine sahip olan koltuğunuzdan öğle tatilinize bile çıkmak için ayrılmayacaksınız.

Teklif İste
Video

Fileli Ofis ve Yönetici Koltukları - Choose

KOD:COOH-01

Fiyat : Tl 900 + KDV

Kendi çapında büyük olan firmaların rahatlığına düşkün olan çalışanları ve patronları olur. Çünkü burada bulunan insanlar ilk önce çalışmanın kendi rahatlarından geçtiğini bilirler ve ona göre davranırlar. Çalışanlarına mükemmel ofis koltuklarında rahatlık sağlayan patronlar aynı rahatlığı kendilerine de sağlamak için CH-01’e sahip olurlar. Bu koltuk sayesinde tüm stresinizi adeta koltuk çekecek ve siz tüm gün ne bir ağrı ne de bir sinirli davranışta bulunmayacaksınız.  İstenilen büyüklük ve ebatta ayarlanabilen bu muhteşem koltuğun rengini de ayarlayabilirsiniz. İstediğiniz renkte siparişinizi verdikten kısa bir süre sonra koltuğunuz ofisinizdeki yerini alacak ve bu sayede rahatlığın tadını çıkartacaksınız. Bel ve boyun problemlerinizde neredeyse hiç denilecek seviyeye inecek.

Teklif İste
Video

Fileli Ofis ve Yönetici Koltukları - Relax

KOD:RX-034-B

Fiyat : Tl 1.460 + KDV

Sıradan bir koltuk işte üzerinde gün boyu oturup ardından evime gideceğim bana ne yararı olacak ki büyük paralar vereyim demeyin ki şuan yeni teknoloji ile klasik ofis koltuklarının fiyatları arasında uçuk farklar yoktur. Bu neden ile ilk önce alacağınız koltuğu nasıl değerlendireceğinizi düşünmeli ve buna göre hareket etmelisiniz. Size en büyük rahatlığı sunacak olanın ne olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Evinizdeki yatağınızdan pay biçin yeterince rahat olması için elinizden geleni yapar ve güne zinde uyanmak istersiniz. İşte RX-034-B’de tıpkı yatağınızdan büyük bir huzur ile uyandığınız gibi güne zinde başlamanız için size yardımcı olmak ile kalmaz ve bütün gününüzü hem ağrısız hem de yorulmadan geçirmenizi sağlar.

Teklif İste
Video

Fileli Ofis ve Yönetici Koltukları - Nitro

KOD:NTB-17

Fiyat : Tl 840 + KDV

Bu çekilen büyük bel ve boyun ağrıları yüzünden hiç kuşkusuz emeklilik döneminizin de tamamı hastanelerde bu ağrıları gidermek için uğraşmak ve hap kullanmak ile geçecek. Ancak bunun olması emekliliğinizin mahvolması demektir. Bu neden ile daha emekli olmadan önleminizi almalısınız ki büyük dertleriniz emeklilik sırasında peşinizi bıraksın. İşte bu dertten kurtulmanız için tek reçeteniz NTB-17 oluyor. Bu ürünün insan sağlığına olan faydası kanıtlanmış ve bunun ile de kalmayıp insanlarda bağımlılık yaptığı görülmüştür. Bu koltuk o kadar rahat ki insanların sırtlarında bulunan tüm ağrılara masaj yapar gibi hissettirir ve bu neden ile de yanından ayrılmak istenmez. Sizde oturduğunuz yerden size tüm gün masaj yapar etkisi yaratan koltuğunuza hemen sahip olun

Teklif İste
Video

Fileli Ofis ve Yönetici Koltukları - Fit

KOD:FTB-031

Fiyat : Tl 0 + KDV

İnsanlar üretim yaparken neden hala teknolojinin o muhteşemliğinden yararlanmazlar bilinmez. Ancak bu ofis koltukları teknolojik olarak tasarlanmış ve sadece ofis çalışanlarının rahatı düşünülmüştür. Tabii siz böyle denildiği zaman kesinlikle tasarımlarının kötü olduğundan bahsedilmemektedir. Sadece diğer sıradanlaşan tarzların dışına çıktığını ve insanların daha portatif özelliklere sahip koltuklarda çalışması gerektiği ve bu koltukların insanlardan bir şey götürmek yerine bir şeyler katmaya yönelik olduğuna değilmiştir ki FTB-031 kendisinde bulundurduğu teknolojik imkanlarının yanı sıra kullanışlı ve sağlıklı oluşu ile de kişilerin dikkatlerini üstüne çekmektedir. Herkesin sahip olmak istediği ancak çok pahalı olduğu için alamadığı o sağlıklı koltuklara artık daha uygun fiyatlar ile sahip olmanız imkansız değil.

Teklif İste
Video

Fileli Ofis ve Yönetici Koltukları - Regal

KOD:RG-01

Fiyat : Tl 0 + KDV

Kaburganızın yapısına bakılarak özel tasarım üretilen ve kolçakları ile de boy orantınız eşit olan o muhteşem koltuk ile  sizce de tanışma zamanınız gelmedi mi? Kendinizi masallarda hissedecek ve daha koltuğa ilk oturduğunuz andan beri aslında hep aynı olan ofis ortamındaki farklılıkları görmeye başlayacaksınız. Belki de gözünüz ile değil gönlünüz ile bakacaksınız ve size tüm bunları sağlayacak olan koltuğu  RG-01 ile bulacaksınız. Bu ürün size hiç yaşayamayacağınız konforu yaşatacak üstelik sadece işinize odaklanmanızı sağlayacak. Çünkü rahatlığı ile sizi dünyadan kopartacak ve başka alemlere sürükleyecek. Neden kendinizi bu kadar uygun fiyat ile sanılan aynı zamanda da bu kadar fazla yeteneğe sahip olan bu ürünün deneyiminden mahrum bırakıyorsunuz.

Teklif İste
Video

Fileli Ofis ve Yönetici Koltukları - Relax

KOD:RX-01-B

Fiyat : Tl 1.450 + KDV

Bel ve boyun bölgesi destekli istenilen ayara sahip olabilme özelliği ve rahatlığı ile üstün teknoloji harikası olarak kabul edilen gerek duruşları gerekse dekorları ile hiçbir yerde kolay rastlayamayacağınız ofis boy mükemmel bir koltuğa sahip olarak çevrenizdeki onca rahatsız insana fark atacak bir hayata ancak RX-01-B ile başlayabilirsiniz. Bu koltuğun sağlamış olduğu rahatlık ve etkili ağrı giderici özelliği kullanmaya başladığınız günden sonra zaten etkisini göstermeye başlayacaktır. Ayrıca kolçakları sayesinde istediğiniz hareket imkanına sahip olmak ile kalmayacak. Koltuğunuza istediğiniz özelliği ekleme yetkisine de sahip olacaksınız. Siz sadece düşleyin biz gerçekleştirelim ve en büyük hayaliniz olan o koltuk çok uygun fiyat ile hemen masanızın önünde yerini alsın.

Teklif İste
Video

Fileli Ofis ve Yönetici Koltukları - Neva

KOD:NEV-01

Fiyat : Tl 700 + KDV

Belinizi tam kavrayacak ve sanki havada oturuyor hissi yaratacak o mükemmel ötesi teknolojik eserler ile daha önce hiç tanışmadıysanız iş yeriniz için hemen satın almanızın zamanı gelmiş demektir. Tüm gün sanki havada uçuyor hissi yaratan ve sırtınızdaki tüm ağrıları kendisine çeken NV-01’e sahip olmak istemez misiniz? Bu koltuk sayesinde tüm gün o toplantı senin bu toplantı benim diye geziyor olsanız bile hiç dert çekmeyeceksiniz. Neden mi? Koltuğunuza oturduğunuzdaki an itibari ile sadece dakikalar içinde istediğiniz rahatlamayı yaşayacak ve mesai saati bitiminde bile iş yerinizden çıkmak istemeyeceksiniz. Sizde havada uçtuğunuz hissini yaratacak ayaklarınızı yerden kesecek bu muhteşem teknolojik koltuklar sayesinde tüm tasalarınızdan kurtulacaksınız.

Teklif İste
Video

Fileli Ofis ve Yönetici Koltukları - Nitro

KOD:NT-05

Fiyat : Tl 680 + KDV

Size el uzatacak ve bu kasvetli siyah iş hayatınızdan kurtaracak yeni bir umut ışığına ihtiyacınız var ise tünelin ucundaki o ışık aslında ofisiniz içerisinde bulunan eşyalara doğru sizi yöneltiyor. Biliyoruz ki hiç kimse zar zor aldığı eşyalarını değiştirmek istemez. Ancak bu kasvetli hava da başka türlü değişmez. Çünkü iş yerlerini açan herkes ilk önce siyah eşyalar ile yola koyuluyor. Arkasından da bir daha hiç değişiklik yapmam ya da yapsam bile duvarımı değiştiririm yeter diyor ama duvar tek başına değişimi sağlamaz. Sizin en büyük değişiminiz ve odak noktanızda hem çalışanlarınızın sağlığını hem de göz zevkinizi düşünen NT-05 olmalıdır. Bu ürün sayesinde yeniden işlerinize tutunacaksınız.

Teklif İste
Video
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik