Büro Koltukları RG01

Fileli Ofis ve Yönetici Koltukları - Regal

0 + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları

KOD :RG01

Fiyat : Tl 0 + KDV

İnsanların omurga sistemlerini andıran bir yapıya sahip olan ve sahip olduğu kolçaklardan boyunluğuna kadar her ayrıntısının neredeyse ince ince hesaplandığı görülen bir koltuğa sahip olmak istemez miydiniz? Böyle bir koltuğa sahip olmak aslında sizin de hakkınız ve bu koltuğa sahip olmak sadece hayal değil. Çünkü istediğiniz bu omurga yapısına benzer ve portatif olan  koltuğun adı RG-01’dir ve bu koltuğun insanlara sağlamış olduğu diklik omurga zaman ile öne doğru omuzlarını kırmaktan öne doğru eğilen insanları düzeltmek amacı ile düzenlenmiş bir düzenek gibidir ve bu koltuğu kullandıktan sonra gerçekten göz ile görülür bir düzelmenin olduğu insanlar bulunmaktadır.  Sizde kendinizde meydana gelecek olan değişime kulak verin.

Teklif İste
ofis koltukları
ofis koltukları
ofis sandalyeleri
ofis eşyaları
ofis masaları

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Regal

KOD:RG02

Fiyat : Tl 0 + KDV

Klasik koltuk tiplerinden hiçbir farkı olmayan bir koltuğun size ait olmasını istemek tabii ki doğal bir hakkınız ancak bu koltuğunda kalitesinin yüksek oranda üretilmesi gerekmekte ve sizin için ne gibi avantajlar sunduğunu göz ile görülür bir şekilde ortaya çıkartmalıdır. Bu tür bir koltuğu nerede  bulacağınızı bilmiyor olabilirsiniz. Ancak klasik bir koltuk yapısından hiçbir farkı yok denilirse yalan olmayacak ancak kalite denilirse sollayıp geçecek RG-02 ile tanışın. Bu koltuğun size sağlamış olduğu faydanın ne olduğunu bilmiyor olabilirsiniz. Ancak bu koltuk kişilerin çektiği bel sıkıntısını yok etmesi için özel olarak üretilerek denenmiştir ve belli bir süre devamlı olarak kullanan kişilerde ağrıda azalma olmuştur.

Teklif İste
Video

Regal U Ayaklı Fileli Bekleme ve Misafir Koltuğu

KOD:RG04

Fiyat : Tl 0 + KDV

Klasik bir koltuk yapısından yine hiçbir farkı olmayan dinlenme salonlarında artık sıkça görmeye alışkın olduğumuz kalitesiz suni deriden ya da kalitesiz kumaştan üretildiği için kısa süre içerisinde yırtılan pek çok koltuk kumaşı ile karşılaştınız bu neden ile belki de hiç olmaması gereken bir anda rezil bile oldunuz ancak yine de yılmadan devam ettiyseniz o halde RGB-04 ile en azından kaliteli bir kumaş ile klasik koltuk yapınızdan vazgeçmeyin ki hiçbir şey kaybetmediğinizi görün. Bu ürün aslında kumaşının kalitesinden çok dinlenme salonlarında hasta hakları için uygun görülen standartlara sahip bir üründür. Bu açıdan baktığınız zamanda bu ürünün hastane gibi yerlerde kullanılması kaçınılmaz oluyor.

Teklif İste
Video
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik