Fileli koltuk GLB03

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Gala

Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları

KOD :GLB03

Fiyat : Tl Lütfen sorunuz

Kırmızı oluşunun yanında hoş görüntüsü ve gerçekten konforlu olan tescilli koltuklar arasında yer alan ve ilk bakıldığı zaman uzay mekiği havasını yaratan muhteşem bir koltuk aklına geliyor mu? Benim ilk aklıma gelen koltuk GLB-03 oluyor ve bu koltuk gerçekten ilk görüşte insanın ayağını yerden kesecekmiş havasını da veriyor. Bu koltuğu kimler kullanabilir sorusuna geçildiği zaman aslında herkes tarafından kullanabilecek bir koltuk olmasına rağmen genellikle dekoratif özellikleri daha ağır basan ve bu koltuğun renginin de yapısının da hakkını verecek mekanlarda kullanmak tabii ki daha iyi olacaktır. Ancak isterseniz çocuğunuzun çalışma odasına bile alarak kullanmasını sağlayabilirsiniz. Ancak bunun tercihi tamamen size kalmıştır.

Teklif İste
ofis koltukları
ofis koltukları
ofis sandalyeleri
ofis eşyaları
ofis masaları

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Gala

KOD:GLS01

Fiyat : Tl Lütfen sorunuz

Siyah oluşu ve gala koltukları arasındaki ihtişamını koruyuşu ile bilenen bu mükemmel koltuğun sahip olduğu özellikler bu firmanın üretmiş olduğu tüm özelliklere benzer olabilir. mesela konfor, rahatlık ve bunun gibi durumlar insanların asıl odaklanılması gereken problemleri arasında görülüyor ve bu neden ile de gala koltukları arasındaki GLS-01’de tıpkı bu özellikler gibi özelliklere dikkat edilmek zorunda olunarak üretilmiştir. Bu özellikleri haricinde yapısı hangi dekora , hangi mağaza ya da hangi kısma koyulacağı uygun masa tercihi nasıl olur gibi sorulara da cevap vermektedir. Bu neden ile de bu ürünün kullanım alanlarının kısıtlı olduğu için daha fazla İstanbul moda evlerine satışa sunulmuştur

Teklif İste
Video

Gala U Ayaklı Fileli Bekleme ve Misafir Koltuğu

KOD:GLB04

Fiyat : Tl Lütfen sorunuz

Kırmızı rengi ile daha fazla bayanların kullanabileceği bir görüntü havasını yansıtan ancak her hali ile kullanılabilecek olan siyah ve kırmızı koltuklar tamamen aynıdır. Ancak tabii ki birbirinden ayrılan yanları da olmaktadır. Mesela koltuğun sertlik derecelerine varana kadar her noktasını servise yaptırtmalısınız. Bunun ile de kalmayıp isterseniz sertlik seviyesini açıp kapatabilirsiniz. Bu sayede kendiniz için alacağınız bu koltuktan vazgeçmek zorunda kalmadan istediğiniz renk GLB-04’ü seçebilir ve diğer koltuktan farklı olarak sertlik seviyesi isteyebilirsiniz. Bu koltuğun size sağlamış olduğu bu özellik bel problemi olan kişilerin bazıları doktor tavsiyesi üzerine sert ortamda yatıp kalkma zorunluluğu getirilmiş ve böylelikle de bu kişiler için ayrı koltuk üretimleri başlamıştır.

Teklif İste
Video
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik