Ofis Sandalyeleri NT06

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Nitro

665 + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları

KOD :NT06

Fiyat : Tl 665 + KDV

Bulunduğu yerden hareket edebilen ancak boyun desteğine ihtiyaç duymayan renkli yaşamayı seven kişiler için üretilmiş olan NT-06 sayesinde gerçekten de renkli olan yapınız değişecek ve yeni bir renk ile sizi farklı bir ortama taşıyacak. Bu sayede de zamanda yolculuk için kapılarınızı aralayacak ve her gün iş bittikten sonra insanlar çıkana kadar 5 dakika koltuğun keyfini çıkartan pek çok kişi bulunmaktadır. Ancak bu koltuğa sahip olan siz başkalarına istediği zaman koltuğunu vermek zorunda değilsin. Çünkü o koltuğun tüm fiyatlarını siz ödemiş olabilirsiniz. Sizde bu muhteşem özelliklere sahip devasa araç ile karşılaşmış iken nasıl bunu başkası ile paylaşmayı göze alabilesiniz ki. 

Teklif İste
ofis koltukları
ofis koltukları
ofis sandalyeleri
ofis eşyaları
ofis masaları

Fileli Ofis ve Yönetici Koltukları - Nitro

KOD:NT05

Fiyat : Tl 680 + KDV

Bulunduğu yerden oynayabilme özelliğinin yanında sabit bir noktada durulması gereken yerde durmayı başaran da pek çok insan bulunmaktadır. Bu neden ile insanların iş yerlerinde bile gönüllerince eğlenmelerinin önüne engel konulmamalıdır ki kişiler istedikleri gibi oyunları aldıkları NT-05 ile de hem oynasınlar hem de bu sayede daha zevkli bir şekilde çalışsınlar ki ay sonunda yetişecek olan teslimatları bilen kişiler ay sonuna yaklaşmadan tüm isteklerini bir an önce bitirilmelidir ki bu koltuk ile istedikleri kadar şirket içerisinde tur atabilsin. Eğer hemen şimdi bu rahat portatif özelliğe sahip olan koltuğa oturmaz isen bir daha hiçbir zaman bu koltuğun muhteşem yapısına sahip olamayacaksın ve tekrar alacaksınız.

Teklif İste
Video

Nitro L Ayaklı Fileli Bekleme ve Misafir Koltuğu

KOD:NT-03

Fiyat : Tl 575 + KDV

İş yerinizdeki insanların gün boyu bulundukları ortamdan sıkılarak başka bir ortama geçme ihtiyacı vardır. bu başka bir arkadaşının masası olsa bile gereklidir. Çünkü onun ile yapılan iki dakikalık konuşma bütün dertlerin unutulmasını sağlamaya yeterlidir. İş sıkıntıları herkesin başında olan bir durumdur ve bu durum yüzünden gerçekten çoğu çalışan kendilerini kötü hissettikleri iş yerlerinde sırf maddi imkan nedeni ile çalışmakta ve altlarına doğru düzgün koltuk alacak bir müdürleri bile bulunmamaktadır. Bu neden ile çıkartılan iş yasasına göre her çalışanın artık tıpkı NT-03 gibi özelliklere sahip olan bir koltuğa sahip olacakları görülmektedir. Bu rahat koltuğun gösterim rengi yeşil olsa bile istediğiniz renk üretim yapılmaktadır.

Teklif İste
Video
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik