Fileli Sandalye FT010

Fit U Ayaklı Fileli Bekleme ve Misafir Koltuğu

Lütfen sorunuz
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları

KOD :FT010

Fiyat : Tl Lütfen sorunuz

FT-010
Bulunduğu yere sabit olarak bırakılmış olan sandalyelerin genel yapılışları 4 ayağa sahip olmalarıdır ve bu 4 ayak sayesinde de ayakta kalabilmektedirler ve bunun ile de sınırlı kalmayıp renk değişimlerinden faydalanabilirsiniz. Ne kadar farklı özellikler değil mi? Tabii ki hayır tüm farklılığı bünyesinde barındıran FT-010 sayesinde tüm müşteriler değişen sandalye bacaklarına alışacak ve 4 bacaklı sandalye olmaz ise düşerim hissi ortadan kalkacak. Çünkü artık sandalye bacakları U şeklinde L şeklinde ve daha pek çok şekilde yapılmakta bunun yanında artık suni deri yüzünden terleyen ve zarar gören hassas vücutlarınız için de delikli sandalyeler üretime girmiştir. Sizde hemen alıp denemeye başlamalısınız ki bu sandalyenin size vermiş olduğu haz yeni bir icada kadar size yardım etsin.

Teklif İste
ofis koltukları
ofis koltukları
ofis sandalyeleri
ofis eşyaları
ofis masaları

Fileli Ofis ve Yönetici Koltukları - Fit

KOD:FT020

Fiyat : Tl Lütfen sorunuz

FT-020
Bünyesinde tüm özellikleri harmanlayarak görünümü ile insanların ağızlarını açık bırakan yapıya sahip olan bir sandalyede ne beklersiniz. Mesela uçuk renkler ya da uçuk seçenekler mi? Aslında çok büyük teknoloji ile üretilmiş olan FT-020 size ne kadar uçuk bir teklif olarak gelir bilmiyorum ama site içerisindeki tüm koltukların özelliklerini resmen bünyesinde taşımaktadır. Bir tanesinin file terletmeyen özelliğini, diğerinin boyunluğunu, birinin bele göre ayarlanabilme, birinin ise boya göre ayarlanabilme gibi pek çok özelliği bünyesinde harmanlamış olan çok geniş bir yapıya sahip olan  bir koltuktur ve daha önce hiç kullanmamış olanların en azından test etmelerini önerebiliriz. Çünkü bu ürün tüm koltukların karması olduğu için kaçırmamanızda fayda var.

Teklif İste
Video

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Fit

KOD:FT004

Fiyat : Tl Lütfen sorunuz

FT-004
Bazı koltuklar tasarımları ile ortaya çıkmakta bazıları ise kendilerine yüklenmiş olan hem tasarım hem de konforu üzerinde taşımaktadır. İşte bu özellikleri üzerinde bulundurması bir koltuğa değil üretici firmanın bu koltuktan beklentisinin ne olduğuna bağlıdır. Beklentinizi ne kadar düşük tutarsanız o kadar kötü bir ürün ortaya çıkacak. Ancak FT-004 üreticileri beklentilerini her zaman en üst düzeyde tuttukları için ortaya istediği noktaya gidebilen koltuğa oturduğu anda şehirden şehre seyahate çıkartan o muhteşem yapısını insanlara sergilemekte zorluk çekmiyor. Çünkü o zaten en üst özellikleri bünyesinde taşıması için özellikle seçilmiş muhteşem bir şaheserdir. Eğer sizde üretici firmasının özellikle mor renkte üretime sunduğu ancak isteğe göre renk değiştirme imkanına sahip olduğunuz ürünü görebilirsiniz.

Teklif İste
Video
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik