Ofis Koltukları MG01

Fileli Ofis ve Yönetici Koltukları - Omega

2.500 + KDV
Stokta var! Şimdi sipariş verin!

Ofis Koltukları

KOD :MG01

Fiyat : Tl 2.500 + KDV

MG-01

Çalışan insanların koltuklarına bakış açısı çok farklı olmalıdır. Çalışanların koltukları bel ve boyun bölgesine göre ayrı ayarlanabilmeli ve bunun ile de sınırlı kalmayıp her mevsim ofis ortamının sıcaklığının katlanabilirliğini sağlamalıdır. Ayrıca iş sağlığı yasası da çalışanların tamamen rahat edebilecekleri koltuklarda çalışmalarının daha verimli olacağını belirtirken siz neden hala koltuğunuzu değiştirmiyorsunuz? Çalışan insanların koltuklarından beklentileri diğer insanların oturacakları koltuklardan çok farklı olmalıdır ve bununla da kalmayıp onlarla senkronizasyon içinde hareket etmelidirler. Çalışanların bu beklentilerini karşılayabilecek tek koltuk olan MG-01 bir çalışanın kendisini gün boyu zinde hissedebilmesi için gereken tüm özellikleri barındırıyor. Ayrıca kişinin boyuna göre ayarlanabilen ve istediği noktada hareketsiz olarak sabitlenebilen muhteşem bir yapıya sahip.

Teklif İste
ofis koltukları
ofis koltukları
ofis sandalyeleri
ofis eşyaları
ofis masaları

Fileli Ofis Toplantı ve Çalışma Koltukları - Omega

KOD:MG02

Fiyat : Tl 1.950 + KDV

MG-02

İnsanlar işlerinden her zaman yorgun döner ve bunun ile de kalmayıp öğle arasından sonra performanslarında büyük düşmeler olmaktadır. İş verenler çalışanlarını teşvik etmek için ne yaparsa yapsınlar maalesef istediği odak noktayı yakalatamaz. Aslında ardında yatan büyük bir sebep aramaya gerek yok. Çünkü performans düşmelerindeki en büyük neden gün boyu oturulan sıradan hiçbir işlevi olmayan koltuklardır. Evet, şuan masa başında oturduğunuz koltuklar oldukça sıradan ve hiçbir işlevi yok. Halbuki MG-03’te bulunan terletmeme, kişi boyutuna göre ayarlanabilme ve istenilen noktada sabitlenme gibi özellikler bile sıradan kalmaktadır. Çünkü bu koltuk çalışanlar için devasa özelliklere sahip olarak üretilmiş ve şimdiye kadar pek çok çalışanın dertlerinden arınmasını sağlamıştır.

Teklif İste
Video

Fileli Bekleme Misafir Koltukları - MG-03

KOD:MG03

Fiyat : Tl Lütfen sorunuz

Özel bir firmada satış sorumlularının sürekli odalarında misafir ağırlamaları gerekmektedir. Bu neden ile aslında odalarının dekorasyonuna önem vererek müşterileri kendilerine görsellik sayesinde çekmeye çalışırlardı. Halbuki görsellikten etkilenen misafirlerinin büyük oranını kaybetmenizin sebebi koltuklarınızın kullanışsız ve sıradan ofis misafir koltuğu olmasıdır. Sıradan üretilmiş bir koltuk müşterilerinizi tatmin etmeyeceği ve görüşme boyunca dikkatinin sizden uzaklaşmasını sağlayacağı için tıpkı kendi huzur dolu portatif koltuğunuz gibi koltuk almalısınız. MG-03 müşteriler için üretilmiş devasa yapısı sayesinde istediğiniz tüm müşteriler ile anlaşmalar imzalamanızı sağlayacak ve kişilerin hakkınızda olan yargılarının kaybolmasını sağlayacaktır. Ayrıca koltuğun fileli yapısı gelen misafirlerinizin rahatça terlemeden oturmasını sağladığı gibi bel ve sırt bölgesindeki ağrılardan da kurtulmasını sağlar.

Teklif İste
Video
Ofis Koltukları 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik